Bilgi

Paylaş
Website Website
Geri Dönüş Beğendim Beğenmedim
Bağlantı
https://kralmedyam.com
Yorum  0
Tepki 2 / 2
Etiketler API Ana Sağlayıcı Uygun Fiyat 7/24 Hızlı Hizmet
Lokasyon
İletişim 05519586263
Değişiklik 2020-11-14 21:14:22
Mağaza Detayları

Firmamız takipçi satışının yanında da gerek Instagram gerekse de Youtube gibi diğer sosyal medya hesapları ile ilgili işlemler de yapıyor. Instagram hesabınızın takipçilerini satın aldıktan sonra dilerseniz diğer hizmetlerden de yararlanabilirsiniz.

Instagram Beğeni Satın Al
Instagram Yorum Satın Al
Instagram Video Görüntüleme
Instagram Hikaye İzlenme
Instagram Canlı Yayın İzlenme
Instagram Beğeni Satın Al

Sitemiz üzerinden dilerseniz postlarınız için beğeni satın alabilirsiniz. Beğeniler arasında Türk ve yabancı hesaplar bulunmaktadır. Pakete göre bunlar arasında seçim yapabilirsiniz. Ayrıca yine pakete göre oto beğeni seçeneği de mevcuttur.

Instagram Beğeni Satın Al Paketleri

Beğeni
Oto Beğeni
Bayan Beğeni
Instagram Yorum Satın Al

Dilerseniz Instagram postlarınızın altına yorum atılması için bu hizmetimizi kullanabilirsiniz. Karışık emoji veya özel yorumlar olarak 2 seçenek mevcuttur. Yorumların geneli Türk kullanıcılardan oluşmaktadır.

Instagram Video Görüntüleme

Bu hizmetimizle Instagram videolarınızın görüntüleme sayısını milyonlara yükseltebilirsiniz. Bu sayede keşfette daha çok görünür olabilirsiniz.

Instagram Hikaye İzlenme

Otomatik hikaye izlenme hizmetimizle hikaye görüntüleme sayınızı yükseltebilirsiniz. Ayrıca hikayelerinizi görüntüleyen kişilerin baya olmasını seçebilirsiniz.

Instagram Canlı Yayın İzlenme

İlgili hizmetimizi kullanarak canlı yayınlarınızı izleyen kişi sayısını yükseltebilirsiniz. Canlı yayını izleyen kişilerin geneli Türk olmaktadır. Ayrıca bu hizmetimizde bayan seçeneği de mevcuttur. Bayan seçeneğini tercih ettiğinizde canlı yayınınızı izleyen kişilerin geneli bayanlardan oluşacaktır

Bu mağaza için bir yorum bulunmuyor.

Yorum Gönder


 Mağaza hakkında fikir ve görüşlerinizi yazabilirsiniz.